Marc Fokker

Te Veenweg Zuid 2, 3755 ML Eemnes.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Marc is geboren in 1965 te Laren maar sinds 1968 woonachtig in Eemnes.

Hij volgde na de mavo een agrarische opleiding te Utrecht en een jaar stage in de VS  op dit moment al weer 30 jaar graszodenkweker en mede eigenaar van het familiebedrijf.

Daarnaast is Marc actief als bestuurslid bij de landelijke vereniging voor graszodenkwekers  en had hij  regelmatig overleg op het ministerie van LNV om de sector belangen te verdedigen. Marc is jaren actief geweest als penning meester binnen het bestuur van  de vvd afdeling Eemnes. Hij volgt de politieke ontwikkelingen op de voet vooral die  te maken hebben met de agrarische belangen in Eemnes.

 

In zijn vrije tijd reist hij graag naar Zuid Amerika.


email aan VVD Eemnes: info@vvdeemnes.nl