Henk Zunnebeld

Veldweg 40, 3755 AJ Eemnes.

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Voor Henk Zunnebeld staat, net als voor andere liberalen, vrijheid en verantwoordelijkheid centraal. Individuele ontplooiing en verantwoordelijkheid zijn hierbij kernbegrippen. Dat geldt al voor de jongste jeugd v.w.b. onderwijs en vrije tijd en kan doorgetrokken worden naar latere leeftijd. De gemeentelijke overheid heeft waar mogelijk slechts een ondersteunende rol om mensen te laten participeren. 

Henk is raadslid sinds 2002 en hij houdt zich bezig met de gemeentelijke financiën, ruimtelijke ordening, verkeer, klimaat en veiligheid.

Henk heeft een commerciële achtergrond en heeft jarenlang als manager bij verschillende internationale handelsbedrijven gewerkt. Nu werkt hij part-time als chauffeur voor het WMO-vervoer.


email aan VVD Eemnes: info@vvdeemnes.nl