Als onderdeel van de oppositie in de raad van Eemnes (VVD, CDA, D66) roepen we de inwoners die een plan willen ontwikkelen voor wonen in nieuwbouw, op zich te melden.  De huidige coalitie (DorpsBelang-PvdA) doet niets aan planontwikkeling voor de periode na de Zuidpolder, maar over drie jaar worden de kaarten opnieuw geschud. 

'In Eemnes leven ideeën voor Tiny houses, gezamenlijke bouw voor kleinere seniorenwoningen en energieleverende woningen. Wij zien als oppositie mogelijkheden voor een uitbreidingswijk waar deze ideeën werkelijkheid kunnen worden na deze raadsperiode. Om geen tijd te morsen willen we graag aan de slag met het idee om de grond in gemeente-eigendom aan de Noordzijde van de bebouwde kom, in te vullen met de ideeën van mensen in het dorp. De komende drie jaar willen we in kaart brengen welke ideeën realistisch zijn, hoe ze uitgewerkt kunnen worden en wat bij elkaar zou passen. We willen zicht krijgen op een samenhangende uitbreiding die past bij het dorpse karakter van Eemnes. We zijn hierbij niet afhankelijk van het college; we besteden fractiebudget en zullen ambtelijke bijstand vragen. Doel is dat dit 'Plan Noord' gereed is voor de verkiezingen van maart 2022. Belangstellenden kunnen zich melden bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..


email aan VVD Eemnes: info@vvdeemnes.nl