De uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen in Eemnes is definitief.

Twee zetels voor VVD Eemnes – we hadden er één meer, en hoopten ook weer op die derde zetel. Maar de meevaller van vier jaar geleden – de ons toevallende restzetel – ging nu aan ons voorbij, de reststemmen gingen naar CDA en PvdA. Monique van der Linden, die gekozen is op basis van voorkeurstemmen, en ik zullen in de komende vier jaar de stem van VVD Eemnes in de raad zijn. Wij zullen daarbij Henk Zunnebeld missen, die in de moeilijke tijden die onze club in de afgelopen periode heeft gehad er voor gezorgd heeft dat VVD Eemnes toch duidelijk op de kaart bleef.

Veel dank aan het campagneteam, veel dank aan de actieve supporters, en veel dank aan de ruim 800 Eemnessers die hun stem aan VVD Eemnes gaven. Monique en ik zullen jullie steun en vertrouwen waarmaken!

Emil Schade

 

Klik HIER voor de volledige uitslag


email aan VVD Eemnes: info@vvdeemnes.nl