Welkom bij de VVD Eemnes

Het Gooi in gesprek met minister Jeanine Hennis-Plasschaert

jeanine

Heeft u altijd al een vraag willen stellen aan minister Jeanine Hennis-Plasschaert? Dit kan, op 1 maart 2017, als de minister naar het raadhuis in Hilversum komt om met de inwoners van het Gooi in gesprek te gaan.

Tijdens de avond komen er diverse thema’s aan bod, waaronder veiligheid in de wijk, economie, zorg en hoe wij in Nederland met elkaar omgaan. 

 

 

Wij willen u van harte uitnodigen voor deze avond om uw ervaringen met de minister delen over wat beter kan in Nederland.

 

De avond vindt plaats in het raadhuis van Hilversum, een bijzonder gebouw dat wordt gezien als het belangrijkste ontwerp van architect Dudok. Om half acht is er gelegenheid voor koffie en het gesprek met Jeanine Hennis-Plasschaert begint om 20.00 uur.

 

Dus zijn er zorgen die u wilt delen, heeft u een vraag over een standpunt van de VVD of heeft u misschien een vraag aan de minister? Op woensdag 1 maart kunt u deze stellen. Aanmelden kan via www.vvdgooienvechtstreek.nl

 

Locatie: Raadhuis Hilversum (Dudokpark 1)
Tijdstip: 19:30 – 22:00 uur

 

Wij zien u graag op 1 maart!

Aanvullende gegevens